sobota, 21 czerwca 2014

Pytania i odpowiedzi w pigułce

Cześć, siemka, hejcia wszystkim! Mam do Was ogromną prośbę, otóż w następnym poście chcę umieścić Wasze pytania do mnie i moje odpowiedzi do Waszych pytań. Pytania mogą być różnego rodzaju, a najlepiej związane z nadchodzącymi wakacjami. Jeszcze nigdy na bogu nie robiłam takiego postu i chcę żeby się w końcu pojawił, może będzie to coś w rodzaju TAGu. W każdym bądź razie mam nadzieję, że będę mogła na Was polegać i pojawi się przynajmniej 10-15 sensownych i kreatywnych pytań :) Z góry dziękuję za każdą propozycję!
* Wszystkie wulgarne i nieodpowiednie komentarze będą usuwane.
Dzisiaj dość krótki post, więc do następnego!
Miłego popołudnia, papa

piątek, 20 czerwca 2014

Moje wakacje 2014

Hej, hej hej! Ostatnie dni szkoły...ja wciąż tego nie czuję, może to przez tą pogodę? Nie mogę się doczekać końca roku szkolnego, kiedy wyjdę i koniec wszystkich zmartwień, stresu o oceny...W każdym bądź razie chcę Wam przedstawić co ja mniej więcej będę robić w te mam nadzieję gorące wakacje ;)
Kolonia - jak praktycznie co roku wybieram się prawdopodobnie na kolonię z krusu. W te wakacje wyjazd jest organizowany do Ustroni Morskich. Naprawdę cieszę się, że będę mogła tam pojechać, poznać kolejnych nowych ludzi, zobaczyć piękne uroki tamtejszych okolic oraz wiele innych. Niesamowite wspomnienia i mnóstwo wrażeń.
Przyjaciele i znajomi - chyba każdy tak spędzi wolny czas w wakacje. Ja osobiście uwielbiam przebywać z ludźmi, których kocham i z nimi się powygłupiać. Pełno pomysłów i śmiechu!
Rodzina - grill, ognisko, spacer...Tak właśnie spędzam czas z najbliższymi. Nie raz zjeżdża się moja rodzina zza granicy i to dopiero jest coś! Wielogodzinna zabawa i wspominanie z serii: "kiedy to ja byłem mały". Bardzo lubię być otoczona gronem rodzinnym, wycieczki z rodzicami i bratem również nie są mi obce. Kochanych dziadków i wujków na pewno też nie ominę, uwielbiam przebywać z moją rodziną ;)
  Jeziorom/morze - mieszkam nad jeziorem, praktycznie kilkanaście metrów od plaży, placu zabaw, altanek itp. gdzie w lato jest wprost masa ludzi! Kocham spędzać tam czas, szczególnie w wakacje kąpiąc się i opalając na gorącym piasku. Właśnie w tym miejscu spędzam większość mojego czasu. 
Za granice? - w te upragnione wakacje 2014 miałam się wybrać wraz z moją mamą do Londynu na jakiś czas do cioci, niestety plan nie wypalił z pewnego powodu z czego jestem odrobinę niezadowolona. Natomiast prawdopodobnie w ferie lub inny czas wolny właśnie tam się wybieram, do Londynu, aby spełniać marzenia!
Polskie miasta - planuję w tym roku wybrać się gdzieś w polskie okolice, może np. Poznań, Lublin? Kto wie? 
Spontan - powyżej wymieniłam tylko to co mam zamiar zrobić w te 2 miesiące wolnego od szkoły. Reszta rzeczy będzie spontaniczną niespodzianką ;)
A Wy jak chcecie spędzić ten wolny czas? Macie jakieś plany, czy raczej jeszcze nic nie wiecie? Pochwalcie się w komentarzach! 
Buziaki, byeee


czwartek, 19 czerwca 2014

23 things makes me happy

Siema, elo, hejcia  W dzisiejszym, dość krótkim poście chcę przedstawić Wam moje 23 rzeczy, które czynią mnie szczęśliwą i nie mogłabym bez nich żyć. Mam nadzieję, że się spodoba!
pizza 
 the vampire diares 
 free wifi 
 music 
 books 
  holidays 
  idols 
 my friends 
 my family 
 strawberries 
 sleeping 
  tumblr 
 food 
 instagram 
 animals 
 traveling 
 tattoos 
 gifts 
 rainbows 
 McDonald 
 hugs 
 rain 
 twitter 

Któraś z wymienionych powyżej rzeczy również was uszczęśliwia? Dodalibyście coś do tej listy? Poza tym jak Wam się podoba nowy wygląd bloga? Mi osobiście bardzo przypadł do gustu i naprawdę mi się podoba. Napiszcie w komentarzach! 
Tyle na dziś ode mnie, buziaki xoxo
PS. Dziękuję za ponad 3000 wyświetleń i 103 czytelników na moim blogu! Prowadzę go około 3-4 miesiące i to z jedną długą przerwą, a Was jest już tyle i mam nadzieję, że będzie coraz więcej. Kocham Was!